Vogido terechte winnaar G-toernooi
Afgelopen zaterdag heeft v.v. Haaksbergen het jaarlijkse G-voetbal toernooi georganiseerd. Op het eigen complex aan de Scholtenhagenweg streden 6 teams voor 3 prachtige bekers.
Ieder jaar organiseert v.v. Haaksbergen dit toernooi voor mensen met een beperking.
Er werd eerst gespeeld in een poule van 6 en vervolgens streden de nummer 1 en 2 uit de poule in de finale om de beker met de grote oren. De finale ging tussen Vogido en Excelsior ’31 uit Rijssen.
Waar de ploeg uit Rijssen in de poulewedstijd nog aan het langste eind had getrokken, was Vogido in de finale de sterkste. De ploeg uit Enschede was dodelijk effectief in het afronden van de kansen en won verdiend met 3-0. Op de foto feliciteren de spelers van Excelsior ’31 de winnaars uit Enschede.
Direct na de finale werden in de kantine van v.v. Haaksbergen de bekers uitgereikt. De derde plek was voor s.v. Ommen, Excelsior mocht de 2e prijs in ontvangst nemen en de grote beker ging naar Vogido. Deze ploeg viel dubbel in de prijzen door ook de penalty bokaal te winnen.
Voor iedere individuele speler was er een prachtige medaille voor ‘beste speler van het toernooi’ en natuurlijk was er ook patat voor alle deelnemers.
Deze editie van het G-voetbal toernooi was een bijzondere omdat de organisatie door 2 studenten van het ROC is gedaan. Beide studenten hebben dit op meer dan voortreffelijke manier gedaan waardoor het toernooi tot een groot succes doet. Een prachtig staaltje van samenwerking tussen een onderwijsinstelling en een voetbalvereniging.