Smokkeltocht 10 februari 2012

Jeugd v.v. Haaksbergen bleef ondanks de kou actief

Ondanks de vorstperiode heeft de jeugd van voetbalvereniging Haaksbergen niet stil gezeten. Vanwege de bevroren velden werd een aantal keren getraind in de kleinste paardenbak van manege de Brammelhoeve. Zo kon er toch aan de conditie gewerkt worden. De kinderen vonden het prachtig in het zand en waren blij dat ze een balletje konden trappen.

Op vrijdagavond 10 februari jl. beleefde de jeugd ook nog een spannend avondje onder de sterrenhemel. Er was een smokkeltocht uitgezet op het Scholtenhagen. In kleine groepen moest allerlei waar worden gesmokkeld langs hindernissen en douane. Bij dreigend gevaar werd dekking gezocht achter bomen en in sloten die helaas toch niet allemaal bevroren bleken te zijn. Een enkeling liep daardoor natte voeten op, maar dat mocht de pret niet drukken. Eenmaal veilig aangekomen in het clubgebouw kon onder genot van warme chocolademelk en een versnapering de buit worden opgemaakt en werden de prijzen uitgereikt.