Ruime overwinning Haaksbergen

Afgelopen zondag is Haaksbergen met 7-0 over Vosta gewalst. Een ruime overwinning die nog hoger uit had kunnen vallen.

In de eerste helft kon Vosta nog wel tegenstand bieden, maar Haaksbergen was duidelijk de betere ploeg. Na circa 20 minuten scoorde Jopp Mentink na een goede steekpass. Vosta probeerde iets terug te doen en werd een aantal keren gevaarlijk. Doelman Koens wist zijn doel echter schoon te houden mede geholpen door onzorgvuldigheid en/of onkunde van Vosta. Vlak voor rust kreeg Haaksbergen een vrije schop toegekend op ongeveer 20 meter van het doel. Nick Wes posteerde zich achter de bal en krulde de bal prachtig in de kruising. Daarmee was het verzet van Vosta eigenlijk al gebroken, ondanks dat het daarna direct rust was.

De verwachting was dat Vosta na de rust wat aan zou dringen om nog wat aan de stand te doen, maar niets bleek minder waar. Haaksbergen heerste en creeerde mogelijkheid na mogelijkheid. Enkele van die mogelijkheden waren ook echt kansen en er werd ook flink gescoord door Jopp Mentink, Thies Gerritsen (een wonderschone lob) en Jeffrey Kerkemeijer. Met name de snelheid van Thies Gerrittsen was duidelijk te veel voor de verdedigers van Vosta. Nadat hij weer eens iedereen eruit liep, werd hij bij een stand van 6-0 in de zestien onderuit gehaald. Gevolg: strafschop en een rode kaart. Keeper Koens werd uitgenodigd om de penalty te nemen en gaf daar graag gehoor aan. Zijn schot ging echter hoog over. In de slotfase werd het nog 7-0 door Jopp Mentink met een droge schuiver.

Met wat meer rust in het spel en gogme hadden het maar zo dubbele cijfers kunnen worden.