Onder het motto: iedereen krijgt wat hij verdient werd vrijdag 23 oktober alweer voor de negende keer de HSC’21-vv Haakbergen-sv Bon Boys Keepers dag georganiseerd. Na een hele week slecht weer werd de herfstvakantie afgesloten onder een fantastisch herfstzonnetje met een dag speciaal voor keepers. Na de inschrijvingen en het welkomwoord gingen meer dan 50 keepers om 10.00uur in kleine groepjes het hoofdveld van de Bon Boys op waar ze de laatste kneepjes van het keepers vak werden bijgeleerd door de Keepersschool regio Twente onder leiding van de gebroeders Veurink. Vooral het enthousiasme en fanatisme van de keepers, voornamelijk uit Haaksbergen en omstreken maar ook uit bijv. Hardenberg, was prachtig om te zien. Bij de aller kleinste jeugd werd de valtechniek bijgespijkerd terwijl de oudere jeugd o.a. de ballen uit de bovenhoek plukten. Alles met als doel het individu beter te maken. Tekenend voor het fanatisme van deze keepers was dat de uitgebreide lunch in een snel tempo van 10minuten werd afgewerkt om maar zo snel mogelijk weer de handschoenen aan te trekken en het veld op te gaan. De tweede helft van de dag werd en wederom met veel plezier en inzet gewerkt waarna om drie uur de dag beëindigd werd onder het genot van wat drinken en versnapering en met het uitdelen van het verdiende certificaat. Volgend jaar vieren we ons 10 jarig jubileum en zijn we te gast op het mooiste hoofdveld van Haaksbergen van de plaatselijke v.v. en we zien graag de keepers weer tegemoet.

Hieronder een foto impressie van de Keepersdag 2015