Op zaterdag 16 juni speelde het eerste elftal van de v.v. Haaksbergen een wedstrijd tegen de FC Twente All Stars in het kader van het 115 jarig jubileum van de club. De wedstrijd stond onder leiding van internationaal scheidsrechter Bas Nijhuis.

De FC Twente All Stars traden aan met oud v.v. Haaksbergen spelers Mohammed El Hamdaoui, Rene Sterken en Robert ten Wolde.

Nadat de teams opgekomen waren door een erehaag van de jongste jeugd, golfde de wedstrijd op en neer en de “oudjes” van FC Twente lieten zien het positie- en combinatiespel nog niet te zijn verleerd. Er ontstonden kansen aan beide kanten en er waren enkele mooie goals te bewonderen. De sportieve wedstrijd eindigde uiteindelijk in 3 – 3 gelijkspel. In de laatste minuut wist Wietse Golbach nog een penalty te stoppen.

In de rust werden de “Pupillen van het Jaar” van de diverse jeugdteams bekend gemaakt. Zij kregen de bijbehorende medaille uit handen van Bas Nijhuis.

Hieronder een impressie van deze geslaagde middag.