Goede opkomst bij geslaagde herfstactiviteit jeugd VV Haaksbergen

Woensdag 25 oktober vond de jaarlijkse herfstactiviteit voor de jeugd bij VV Haaksbergen plaats. Dit jaar was er ’s middags een sportief programma voor de jongere jeugd en ’s avonds was de oudere jeugd uitgenodigd. De opkomst was met 56 jongeren erg goed.

Gedurende de dag werd er softbal gespeeld, waren er spannende voetbalwedstrijden te zien en werd er fel gestreden bij de voetbal sjoelbak om de prijzen. Voor de oudere jeugd was er ’s avonds een Halloween tocht. Er werd veel gegriezeld, gegild en gelachen.

In de kantine smulden de kinderen van de lekkere snack en patat en kon er ook een potje FIFA gespeeld worden.

Het was een geslaagde dag. Heb je ook zin om bij VV Haaksbergen te scoren, je te ontwikkelen en met plezier te voetballen? Download het inschrijfformulier