Fietsverlichting…. heel belangrijk!!

Ben jij te zien in het donker?

Nu de herfst in volle gang is, kan het na de training ineens donker zijn. Iedereen weet hoe belangrijk fietsverlichting is, en gelukkig hebben dan ook steeds meer mensen werkende verlichting op hun fiets. Het kan echter nog wel eens gebeuren dat de verlichting vergeten wordt of kapot is. Om iedereen te helpen aan werkende fietsverlichting, is ROV Oost-Nederland dit najaar een fietsverlichtingscampagne gestart waarin ze jongeren willen voorzien van en attenderen op goede fietsverlichting.

Wij als v.v. Haaksbergen vinden de veiligheid van onze jongeren erg belangrijk en vinden het dan ook van belang dat onze jongeren na een avond fijn getraind te hebben veilig naar huis kunnen en sluiten ons daarom bij deze campagne aan.

Dus mocht jij jouw fietsverlichting vergeten zijn, of mocht deze ineens niet werken en het is toch donker geworden. Kom dan naar de kantine voor gratis fietslichtjes. Op is op.