Competitie indeling voorjaarsreeks

De KNVB heeft de competitie indeling van de voorjaarsreeks (jeugd) gepubliceerd.  Hieronder de indeling.

Team Voorkeurstijd
ST: HSC’21/Buurse JO19-2 15:00
Warnsveldse Boys JO19-2 15:00
ST: Rietmolen/Lochuizen JO19-1 14:30
AZSV JO19-2 14:45
Haaksbergen JO19-1 14:30
Meddo SC JO19-1 16:00
Grol JO19-2 16:15
SVBV JO19-1 14:00
FC Eibergen JO19-2 13:30
Hector JO19-1 14:30
ST: Reunie/GSV’63 JO19-3 14:00
SJO Almen – Harfsen JO19-1 12:30
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
ATC’65 JO19-3 13:00
Oranje Nassau JO19-4 15:00
Quick ’20 JO19-3 14:30
Quick ’20 JO19-4 14:30
Suryoye-Mediterraneo JO19-1 14:30
Borne JO19-1 14:30
Bornerbroek JO19-1 15:00
Enter Vooruit JO19-2 09:00
De Esch JO19-2 14:30
Sportlust Glanerbrug JO19-2 15:00
KOSC JO19-2 14:30
Zenderen Vooruit JO19-1 15:00
Haaksbergen JO19-2 15:30
DRC 2012 JO19-1 12:00
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
NEO JO17-2 13:45
ST: HSC’21/Buurse JO17-2 13:00
ST: TVO/Hoeve Vooruit JO17-1 15:30
Borne JO17-1 12:30
Haaksbergen JO17-1 14:00
Excelsior’31 JO17-2 12:45
Bentelo JO17-1 16:00
FC Eibergen JO17-2 11:45
GFC JO17-1 13:00
Neede JO17-1 11:30
Sparta E. JO17-3 11:30
Hector JO17-1 14:30
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
FC Winterswijk JO17-4 13:00
ST: HSC’21/Buurse JO17-3 13:00
Rekken JO17-1 15:00
ST: Rietmolen/Lochuizen JO17-1 14:30
Victoria ’28 JO17-4G 14:30
Grol JO17-3 14:30
W.V.V.’34 JO17-2 16:15
FC Eibergen JO17-3 11:45
ST: Reunie/GSV’63 JO17-2 12:30
ST: KSV/Erix JO17-1G 14:30
VIOS B. JO17-2 16:00
Haaksbergen JO17-2 13:00
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
BSC Unisson JO13-1 11:30
Vogido JO13-2 09:45
ST: HSC’21/Buurse JO13-2 11:15
LSV JO13-1 12:15
Bon Boys JO13-2 13:00
Rietmolen JO13-1G 11:30
Haaksbergen JO13-1 11:30
De Tubanters1897 JO13-2 11:15
SC Enschede JO13-1G 11:15
Ruurlo JO13-2 09:45
Delden JO13-1 12:30
Avanti W. JO13-2 11:15
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
Avanti W. JO12-2 11:15
Bon Boys JO12-2 08:45
Haaksbergen JO12-1 09:30
Vogido JO12-2 10:50
Quick ’20 JO12-3 09:45
Quick ’20 JO12-5 09:45
UDI JO12-1 11:00
De Tubanters1897 JO12-3 09:45
Rigtersbleek JO12-3 10:30
Rigtersbleek JO12-4 09:30
Suryoye-Mediterraneo JO12-1G 10:00
Losser JO12-3 09:45
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
BSC Unisson JO11-1 09:45
Haaksbergen JO11-1 10:45
EMOS JO11-1 09:00
Rigtersbleek JO11-2 10:00
Victoria ’28 JO11-2 09:45
Avanti W. JO11-2 10:00
FC Eibergen JO11-2 10:00
UDI JO11-1 10:00
Sparta E. JO11-2 08:30
Sparta E. JO11-4 08:30
Twenthe JO11-1 10:00
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
FC Winterswijk JO9-4 08:30
VIOS B. JO9-2 11:00
Longa ’30 JO9-4G 08:30
FC Trias JO9-3 08:30
FC Trias JO9-4 08:30
AZSV JO9-4G 09:45
Haaksbergen JO9-1 09:15
Grol JO9-5G 08:30
FC Eibergen JO9-3 08:30
Longa ’30 JO9-5 08:30
SJO MEC/ Bredevoort JO9-2 09:30
FC Dinxperlo JO9-3G 10:15
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
Sportlust Glanerbrug JO8-1G 08:30
Bon Boys JO8-3 09:00
HSC ’21 JO8-2 08:45
Suryoye-Mediterraneo JO8-1 09:00
BSC Unisson JO8-2G 09:30
De Tubanters1897 JO8-2 08:30
UDI JO8-1 09:00
Avanti W. JO8-2 08:45
Avanti W. JO8-3 08:45
Bon Boys JO8-4 09:00
Haaksbergen JO8-1 09:00
Victoria ’28 JO8-2 08:45