Buurse en Haaksbergen delen de punten

Net zoals in de eerste wedstrijd eindigde de wedstrijd tussen Buurse en Haakbergen in een gelijk spel; 1-1.

In de eerste helft speelde Haaksbergen beter voetbal dan Buurse. Met goede combinaties werd getracht door de verdediging van Buurse te komen. Dit leidde tot meerdere kansen, maar slechts 1 daarvan werd benut. Na een half uur spelen werd Joost Kemme in het strafschopgebied vrij gespeeld, maar voordat hij kon uithalen werd hij onderuit gehaald. De terecht toegekende penalty werd onberispelijk binnengeschoten door Nick Wes. In de eerste helft had Haaksbergen de score op kunnen (misschien wel moeten) vergroten tot 2-0 of 3-0, maar de kansen daarop werden niet benut.

Buurse tapte in de tweede helft uit een ander vaatje. Met fysiek (en soms hard) spel probeerde men de jonge ploeg uit balans te halen. Na een kwartier leed Haaksbergen in de aanvalslinie de balverlies. Het middenveld lag helemaal open en Buurse kon dat zomaar oversteken. Een aanvaller werd vrijgespeeld die geen moeite had om Bjorn Koens te passeren. In het resterende half uur, hadden zowel Haaksbergen als Buurse mogelijkheden om de winst naar zich toe te trekken. In de slotminuten leek Buurse aan het langste eind te trekken, maar de treffer werd geannuleerd vanwege buitenspel.

Uiteindelijk moesten beide partijen zich tevreden stellen met 1 punt.