ATC ‘65 is de opvolger van Rigtersbleek van het Margriet van Urk benefiettoernooi dat werd georganiseerd door de v v Haaksbergen.

Zondag 26 februari werd het 3e Margriet van Urk benefiettoernooi gehouden. In sporthal de Els te Haaksbergen streden 4 verenigingen met hun G-voetbalteam om de Margriet van Urk wisselbokaal. Vanaf 10:30 uur tot 12:45 uur werd er gespeeld om deze fel begeerde “Cup met de grote oren”. Het team ATC ’65 dat Sportclub Neede verving op deze carnavalszondag begon voortvarend aan het toernooi. In de openingswedstrijd wisten zij gastheer v v Haaksbergen met maar liefst 9 – 0 te verslaan. Gedurende het toernooi werd dan ook al snel duidelijk dat zij met de titel aan de haal zouden gaan. De strijd om de 2e en de 3e werd uiteindelijk gewonnen door Ommen 1 en Ommen 2. De winnaar van vorig jaar, Rigtersbleek, ging deze editie met de 4e plaats huiswaarts. Het organiserende v v Haaksbergen moest genoegen nemen met de 5e plaats. Voorzitter Giljam Wartena bedankte na afloop dan ook iedereen voor de sportiviteit waarmee er dit toernooi werd gespeeld. Tevens bedankte hij alle personen die dit toernooi actief waren in welke vorm dan ook. Daarna ging hij over tot de prijsuitreiking waarbij ieder team een beker ontving. Hij werd daarbij ondersteund door de moeder van Margriet van Urk waarna dit toernooi is vernoemd.

atc65

Het winnende team van ATC ’65